O prvním, listopadovém víkendu opět zavítám do Hodonína do čajovny Kulatá brána, kde se pravidelně setkávám se svými klienty.  

Terapie

 

„Povídání pro Duši“ s Annou Mariel Tomsovou / 20.2.2015 / v 19:00 hod/ vstupné 50,- Kč / čajovna Kulatá brána Hodonín

  • Společné povídání spojené s krátkou meditací a přijetím andělských energií
  • Hledání sebe sama
  • Energetická ochrana
  • Možnost sjednaní individuálních konzultací.

Těším se, že společným sdílením prožitků a zkušeností se všichni vzájemně obohatíme a prožijeme příjemné setkání. Anna Mariel Tomsová.

Více o mě na: https://www.masaze-anna.cz/

Opět moje milovaná Morava.

Na konci listopadu proběhlo „Povídání pro Duši“ na čajovně Kulatá brána v Hodoníně. Tak jak už to při setkáních bývá, vždy se sejdou lidé, kteří mají na stejném místě v danou chvíli být. Mají si co předat a vzájemně se obohatit. Ani zde to nebylo jiné, ba právě naopak. Děkuji Vám všem, kteří jste tento večer nějakým způsobem obohatili, tentokrát Vás opravdu nebylo málo. Každá zkušenost je pro mě důležitá a já jsem Vám za toto obohacení velmi vděčná.

S Láskou objímám a děkuji. Anna Mariel

 

 

 

 

 

 

 

Naše červnové setkání v Hustopečích.

V sobotu 2. června proběhlo naše druhé setkání v Hustopečích u Brna. Opět se zde sešli lidé, kteří jsou naladěni na podobné energie. Po krátké chvíli se nám podařilo energeticky krásně sladit a vytvořili jsme láskyplnou a úsměvy prozářenou atmosféru. Pozvolna jsme nakoukli do míst, kam vstupuje pouze duše a srdce…

Pavlínka nám zase připravila své úžasné čaje. Takže kromě lásky, která zářila z každého z nás, se ovzduším nesla libá vůně, která umocnila příjemnou pohodu.

Věřím, že tohle setkání bylo příjemné pro všechny, kteří toho dne našli cestu mezi nás. Po skončení jsme se jen stěží rozcházeli a já jsem měla velkou radost. Měla jsem radost, že Vás mé povídání oslovilo a mohla jsem Vám ukázat jiný pohled na život.

Děkuji Vám všem, kteří přicházíte na tato setkání, a těším se s Vámi na další příjemné a láskyplné chvíle.

Mějte krásné a láskou prozářené dny.

S láskou, Anna Mariel.

 


 

 

.

 


počítadlo.abz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..