Nejúčinnějším a nejstarším lékém na bolesti Duše i Těla je Láska.

 

Podíváme-li se kterýmkoliv směrem, zjistíme, že vše okolo nás je energie. Vnímáme jí úplně všude, ať už je to okolní příroda, či naše obydlí. Na některých místech je cítil krásná a hřejivá energie, která člověka přímo hladí po Duši. Na jiných je naopak těžká až dusivá. Z míst, kde cítíme takovou energii, raději rychle odcházíme.

Pokud ovšem tyto negativní energie pociťujeme ve svém domově, nemáme před nimi kam utéct. Necítíme se doma dobře, vnímáme v sobě napětí, někdy i strach a netušíme, co naše problémy způsobuje. Velmi často nemůžeme v noci spát a tak po nějakém čase s vděčností saháme po prášcích na spaní a na uklidnění. Tohle ale není řešení. Je třeba prostory vyčistit a tím je této energie zbavit.

Negativně na nás působí i duchovní bytosti, které se z nějakého, jím známého důvodu, zdržují v naší blízkosti. Většinou tímto důvodem bývají různé závislosti, ať už na majetku, či lidech, nebo na jiných dalších věcech… Jediným možným řešením, je takové bytosti odvézt z této Země, tam kam patří.

Provádím též energetické čištění obydlí. Prostory od negativních energií vyčistím a Vám navracím pocit klidu a bezpečí.počítadlo.abz.cz

2 komentáře

 1. Iveta a Petr, Soběslav

  Děkujeme za vyčištění našeho stavebního pozemku,můžeme nyní bez obav začít se stavbou. Měli jsme pocit, že tam nejsme sami, což nám paní Anička potvrdila, byla zde podle jejích slov spousta bytostí, které již neměly na Zemi co pohledávat. Jsme za to velmi vděčni, velmi si vážíme služeb paní Aničky a můžeme je doporučit. Pokud žijete na místě s bohatou historií, míváte pocit, že někdo stojí za Vámi, že se dějí divné věci, paní Anička je schopna Vám to buď potvrdit nebo vyvrátit.Jsme šťastni, že někdo takový v naší republice existuje. Děkujeme a přejeme paní Aničce jen to nejlepší

  Odpovědět

 2. Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s čištěním našeho obydlí od negativních energií. Koncem srpna roku 2010 jsme se nastěhovali do bytu na Staré Praze. Byt nás zaujal hned na první pohled, je to starý dům a celý je krásně nově zrekonstruovaný. Z počátku se nám v něm žilo dobře, jen já jsem neustále pociťovala únavu, zhubla jsem a připadala jsem si tak trošku apatická. Jelikož jsme s přítelem osoby, co na sobě vnitřně pracují a otevírají se, tuto negativní energii jsme začali čím dál víc vnímat. S Aničkou jsme se seznámili přes mé stránky http://www.jeshua.cz a ihned jsme obě cítily, že k sobě máme blízko. Nutilo mě to, abychom k ní zajeli a vyzkoušeli její masáže a harmonizaci čaker. Cítila jsem na sobě viditelné změny, bolesti a traumata, která ještě zůstala v mém podvědomí postupně mizely. Díky těmto harmonizacím a také díky mé několikaleté práci na sobě jsem se začala zase víc otevírat. Tohle sebou nese i větší citlivost k energiím a věcem, které nejsou z reálného světa, jak ke světlým, tak i k těm temným. Začala jsem tak vnímat i přítomnost někoho v našem bytě. Tato energie byla negativní a mě způsobovala čím dál větší bolesti v břiše a úzkost. Zdály se mi živé sny, kdy jsem tuto osobu viděla a bojovala s ní. Trvalo mi dlouho než jsem usnula a když už se povedlo, ihned vstoupila tato energie a já se budila se strachem a bezmocí. Povídala jsem si o tom s Aničkou, nakreslili jsme jí plánek bytu, aby zjistila, jestli je ve hře opravdu nějaká energie. Samozřejmě, že byla. Jednalo se o pána, který tento dům kdysi vlastnil a nechtěl se od něj odpoutat. Snažil se tedy ty, kteří v něm bydleli vyhnat. Ihned jsme se domluvili s Aničkou, aby přijela a očistila nám toto obydlí od všech negativních energií a pomohla této duši z tohoto světa odejít. Od té doby se cítíme moc dobře a dobře se nám spí. Co se týká mě, začala jsem vnímat tu krásnější stranu a to jsou světelné a milující bytosti. Cítím jejich přítomnost, pomoc, krásnou energii a napojení na vyšší zdroj. Bolest v solar plexu vystřídal krásný pocit u srdce. Ještě jednou tímto Aničce z celého srdce děkujeme. Máme Tě Rádi!
  Vřele všem její služby doporučujeme, neboť jsme je vyzkoušeli na vlastní kůži a opakovaně je využíváme.

  Vždy je důležité, co cítíte vy sami a ne to, co vám říká okolí. Někdy je těžké podělit se s druhými lidmi o věci, které nejsou z „tohoto světa“. Věřte však, že Anička je tu pro Vás a vždy Vám je připravena pomoct! Je úžasné vědět, že existuje, byť jen jediný člověk, kterému se můžete svěřit a který Vám může pomoct!
  S láskou,
  Denisa a Pavel

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..