Klasické masáže spojené s léčivou energií.


Pro Vaš dobrý pocit nabízím masáže v pohodlí Vašeho domova, kde se cítíte v bezpečí a můžete se lépe uvolnit a zvýšit účinek masáží.

Mé masáže jsou odlišné a výjimečné díky energiím, které je mi umožněno přijímat. Tyto energie po celou dobu masáže proudí do těla a posilují jej. Tím tělu dodávají novou sílu a pomáhají mu lépe se vypořádat se zdravotními problémy. Lze masáže spojit i s cíleným odstraněním vzniklého problému. Bolestivé místo vyčistím od negativních energií a tuto oblast naplňuji léčivou energii. Úleva je velmi znatelná.

Někdy se setkávám s názorem „Zatím mě nic nebolí, teď ještě masáž nepotřebuji“. Věřte, že není třeba čekat, až na sebe tělo začne upozorňovat bolestí. Bolest už je zoufalé volání o pomoc a tomu bychom měli předcházet pravidelnou péčí. Vždyť tělo je to nejcennější co na Zemi máme. Bez něj zde nedokážeme žít!

Příjemnou masáž Vám přeje Anna-Mariel.

V seznamu uvedených masáží jsou jmenovitě uvedeny masáže klasické. Při popisu masáží není nikde zmínka o tom, že by se nějakým prvkem přibližovali masáží tantrické. Věřím, že mé vyjádření je srozumitelné a moc Vám děkuji za respektování mého sdělení, že intimní místa nemasíruji. Děkuji.

 

Masáž.

Při masáži působí masér na klienta vlastním dotykem, díky kterému odstraňuje únavu a napomáhá regeneraci organismu. Masáž má pozitivní vliv na tělesné zdraví. Pomáhá zmírnit bolest, zlepšuje činnost svalů a kloubů, má velký účinek na prokrvení kůže a  podkožního vaziva, a také příznivě působí na  krevní oběh a mízní systém. Masáž prohlubuje dech, zvyšuje kapacitu plic a příznivě ovlivňuje zažívací trakt a vylučovací systém.Také má blahodárný účinek na vnitřní klid a zmírňuje následky stresu. Masáž přináší uvolnění nejen tělu, ale i mysli. Poskytne Vám příjemné uvolnění, odpočinek a vrátí Vám pocit klidu. Zdraví je to nejcennější, co v životě máme! Pracuji pouze s kvalitními, přírodními, bylinnými oleji.

Existují případy, kdy nelze masáž provádět:

* při srdečních onemocněních
* při generalizovaných nádorových onemocněních
* při aterosklerotických onemocněních
* při onemocněních dutiny břišní spojených se záněty nebo krvácením
* při poraněních dutiny břišní
* při závažnějších krvácivých stavech (hemofilie, leukémie
)
* při horečnatých, infekčních nebo akutně zánětlivých onemocněních
* při stavech vyžadujících klid na lůžku a po nedávných operacích
* při selhání životně důležitých orgánů
* při akutních psychózách a stavech pod vlivem alkoholu, drog a
psychotropních látek

Při zdravotních obtížích je třeba vyhledat odborné lékařské vyšetření a masáž odložit! V  případě nejasností o vhodnosti masáže je třeba poradit se předem s lékařem!

 

 


počítadlo.abz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..