Být krásný neznamená jen vypadat dobře. Znamená to mít především krásnou Duši a laskavé srdce.

 

Pečovat o své fyzické tělo je pro nás o hodně jednodušší, než péče o tělo vnitřní (psychické). Naše tělo, v případě nesouladu, na sebe upozorňuje bolestí a tu se nám nepodaří příliš dlouho přehlížet. Pokud začíná být bolest nesnesitelná, uklidníme jí pilulkou a máme pocit, že jsme opět v pohodě.  Ale co bolest psychická? Sužuje nás intenzivněji, než bolest tělesná a nedá se jen tak lehce utlumit. Kde se v nás bere a co s ní?

Člověk si nese sebou životem spoustu prožitků, které nedokázal zpracovat, odpustit, nebo se s nimi vyrovnat. Podvědomě jej trápí, způsobují bolest a nedopřejí mu vnitřní klid. Někdy si tyto prožitky, které v našem nitru způsobují bloky, neseme z dětství, ale mohou se prolínat i do minulých životů. I s těmito bloky se dá pracovat a na úrovni podvědomí je odstranit. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro odstranění těchto bloků. Pokud ano, jsem schopna s Vaší pomocí tyto bloky odhalit a na úrovni podvědomí odstranit (nejedná se hypnosu). Tím získáte zpět ztracený klid a vnitřní pohodu. Vždyť vnitřní pohoda je předpokladem spokojeného a plnohodnotného života.

Během harmonizace se člověku, který má o to zájem, otvírá podvědomí a vyplouvají na povrch prožitky, které nějakým způsobem ovlivňují jeho život. Abychom se těchto negativních pocitů zbavili, společně se dokážeme vrátit do minulosti a pročistit jí. Ať už se to týká situací, či určitých lidí, kteří nám něčím ublížili, dají se tyto bloky odstranit. Naše minulé prožitky, velmi silně ovlivňují náš současný život.

Nacházíme se v době, kdy většině z nás je dovoleno daleko rychleji pročistit svoji minulost, abychom mohli nezatíženi minulými prožitky intenzivně prožívat každý nový den. Pokud v sobě nenosíme bolesti, trápení, zlobu či nenávist, dokážeme přijímat do našich srdcí více Lásky, Čím více Lásky v sobě máme, tím více jí můžeme rozdávat okolo sebe.

Někdy se okolo nás dějí věci, které se zdají být nereálné a nepochopitelné. Stěží je dovedeme vysvětlit, a přesto cítíme, že jsou… Nějakým způsobem nás tíží a ovlivňují a nedopřejí nám klid. Mezi nebem a zemí existují věci, které se často vymykají našemu chápání. Nelze na ně sáhnout a většinou je pouhým okem nespatříme. Přesto podvědomě vnímáme, že zde jsou. Pokud máte pocit, že se ve Vaší blízkosti pohybuje něco, co nedokážete identifikovat a přesto cítíte, jak Vás to ovlivňuje, může se jednat o duchovní bytost. Většinou je to duše zemřelého člověka, který nám byl blízký. Ale též se může jednat o někoho, kdo byl závislý buď na nás, na majetku či něčem jiném. Z nějakého důvodu se nemůže odpoutat, a proto se zdržuje zde na Zemi. I s těmito energiemi se dá pracovat a odvézt je do Světla, tam kam patří. Vím, jak je těžké někomu vysvětlovat, že se děje něco, co je pro ostatní nehmatatelné a nereálné, když pro mě je to skutečnost. Ale věřte mi, neznamená, že když něco nevnímá mé okolí, že to neexistuje. Je těžké žít s pocitem, že nemám okolo sebe nikoho, kdo mi pomůže… Napište mi, pokud potřebujete pomoc, jestli to bude v mých silách, ráda Vám pomohu.

Na stránce „ Příběhy z terapie“ si můžete přečíst o lidech, kteří procházeli něčím co „neexistuje“.

S Láskou Vás objímám, Anna-Mariel.

 

 

 

počítadlo.abz.cz

6 komentářů

 1. Petra

  Hezký večer, doufám, že jste dobře dojela domů. Ještě jednou Vám moc děkuji. Hlavně, že jste měla se mnou velkou trpělivost, než se otevřu…. netušila jsem, že to bude se mnou tak těžké. Přeji krásné jarní dny. Petra

  Odpovědět
 2. Katka

  Dobry den,
  taky bych chtela p. Anicce moc podekovat.
  Je uzasnej clovek s opravdu velkym srdickem.
  Sama za sebe muzu rict, ze to byl opravdu silnej emocni zazitek.
  Ma minulost je uzavrena a o to mi nejvice slo…
  Nejsem otevrenej clovek, proto bylo pro mne dost tezke mluvit o vecech takrka z cizim clovekem, ceho jsem se dost obavala.
  Ale p. Anicka to zvladla a ja s ni.
  Jeste jednou moc dekuji jsem rada, ze jsme se mohli potkat.
  Hezky den preji

  Odpovědět
 3. Jana

  Ahoj Anicko. Chtela bych ti moc podekovat, moc mi to nase setkani pomohlo, snad to vydrzi i nadale. mej se moc hezky Jana

  Odpovědět
 4. Pavel

  Dobrý den, také se podělím o zážitky s Aničkou. Všechno to začlo tak, že jsem v televizi viděl mluvit paní o čakrách a jak nás ovlivňují. Říkal jsem si, že bych chtěl zkusit nějákou takovou terapii, harmonizaci, nebo jak bych to dříve nazval. 🙂 Brouzdáním po internetu jsem narazil právě na Aničku. První harmonizace mi přinesla smíšené pocity… Cítil jsem, jak se odbourávaj bloky co mi způsobili jiní lidé… to bylo doprovázeno krásnými pocity odlehčení. Dále se ozývali moje zanedbávané orgány a části těla, které trpěli nedostatkem tekutin. Po první harmonizaci jsem byl hodně unavený, ale cítil jsem se lépe. Druhá harmonizace mi začla ukazovat cestu, jakou se dát… prožitky byly o něco jasnější než u první, v hlavě se mi odehrávaly různé věci, ze kterých jsem po chvíli pochopil co mají znamenat a kam mě směřují. Třetí harmonizace byla nejzajímavějším zážitkem a i kdybych byl takovej ten „realista“ co tvrdí, že to je jen placebo efekt, že je nám lépe, tak by mě zážitek z třetí harmonizace přesvědšil v opak. Téměř celá harmonizace mě už jen utvrdila v tom, že žádné nevyřešené bloky v tomto životě nenám a jen mě směřovala k přírodě a duchovnímu životu. Myslím že u šesté čakry se na mě koukalo z oblohy boží oko, pak sem se dostal do minulého života a jednu nepříjemnou část z něj pozoroval a cítil neskutečně živě i emoce… byl to blok z minulosti, co mě přiváděl nevysvětlitelné návaly smutku od malička. Po tom co se tento blok vyřešil citím v sobě prázdnou lehkou „bublinu“ kterou musím zaplnit něčím krásným. Celkově mi všechna naše setkání hodně dala, problémy se najednou řeší skoro samy a život je mnohem snažší a lehčí, když člověk příjmá správně energii. Děkuji Aničče za všechno co pro naši rodinu udělala a těším se až se opět potkáme.

  Odpovědět
 5. Pavla-19.10.2011

  Dobrý den,chtěla bych se též podělit o zážitky u Aničky. Když člověku není dobře a vědomě nezná příčinu,podvědomí tu informaci vždy má. S Aničkou si lze při harmonizaci čaker pomalu, ale jistě sáhnout na tyto staré uložené prožitky.Ty pod léčivou energií Aničky vybíhají samy ven.Následný odblok je o zpracování a vyčištění právě vyběhnutého negativního prožitku. Postup,který Anička používá,je velmi účinný a zásadní. Probíhá jemně,citlivě,je vedený v lásce a odpuštění,čímž se vše nadobro rozpouští.Je to úžasný zážitek prožitku,kdy sám člověk vše cítí a tím ví,že se tak právě děje.Vše negativní se ve vteřině rozpouští a odchází nadobro pryč.Člověk si sám na vlastní kůži prožije a uvědomí,že vše se dá vyléčit. Anička je úžasný průvodce a láskyplný člověk a já jsem vděčná,že jsem tohle mohla prožít. Moc děkuji. S láskou a úctou:-)Pavla

  Odpovědět
 6. Lenka

  Dobrý den, i já si dovolím podělit se o své zážitky u Anny. Při prvním setkání mi vysvětlila, jak fungují čakry a udělaly jsme harmonizaci. Je to příjemné i náročné zároveň, ale člověk v sobě objeví letité problémy a starosti – což je velmi důležité. Odcházela jsem mnohem „lehčí“ a veselejší. Asi po týdnu následovalo druhé setkání – odblokování. Tady jsem definitivně vyřešila to, co mě tížilo a uzavřela mír s lidmi i se sebou. Je to úžasný pocit! Teď už jen na sobě dál pracovat a s láskou jít do dalších dnů.. Moc děkuji!!! 🙂 Lenka

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..