Anna Mariel Tomsová

Horní Dubenky 119

588 52

okres Jihlava

Telefon: 607 167574

email: masaze.annamarie@seznam.cz

IČO: 45640963


 

Po vzájemné dohodě za svými klienty dojíždím. Mé služby můžete využít v pohodlí svých domovů, tam kde se cítíte spokojeně a v bezpečí.
Dovoluji si Vás upozornit, že při svých masážích, nemasíruji intimní místa. Děkuji Vám za pochopeni a za to, že bezvýhradně respektujete můj postoj.

 


 

 

počítadlo.abz.cz

2 komentáře


  1. Moc a moc děkuju Aničce za její pomoc, která mi pomohla mnohé jak pro mne známé, ale i zapomenuté, rozklíčovat a vyřešit. Po její terapii harmonizaci čaker se můj přístup k daným situacím a lidem hodně změnil, stejně tak fyzický, ale psychický stav v mnohém změnil k lepšímu. Máme před sebou ještě hodně společné práce na mně samotné, tak se těším na další pokroky. Všem, kdo potřebují pomoci, vřele doporučuji, i mně se velmi pozitivní doporučení velmi vyplatilo. Neodkládejte a konejte, čekají Vás krásné změny. Zuz

    Odpovědět
  2. Hana

    Moc děkuji Aničce za její práci, předávání zkušeností, které jsou pro mne vždy zážitkem, za její srdíčkový přístup. Nedokázala bych sama vyřešit své mnohaleté problémy, které se po její terapii rozplynuly. Pochopila jsem souvislosti, překážky které sama sobě nevědomky přinášela. Otevřel se mi svět jinak, pochopila mnoho. Při posledni návštěvě se mi něco moc zvláštího stalo, byl to tak silný zážitek, který měl pokračování doma. Dostala jsem nejkrásnější dárek….přišel za mnou Ježíš v plné své kráse. Díký Aničce se dokážu přijímat, mít se ráda, být šťastná…..
    ěkuji s láskou Hana

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..