Nežeň se za minulostí a neztrácej se v budoucnosti. Minulost už není. Budoucnost ještě nenastala. Život je tady a teď… Buddha

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAŽivot nám někdy přináší situace, které ne vždy dokážeme zpracovat a odpustit. Často se s nimi trápíme spoustu let, tím vytváříme ve svém nitru bloky. Tyto bloky velmi silně ovlivňují náš současný i budoucí život. Pro prožití plnohodnotného a spokojeného života je důležité, být psychicky v pohodě. Stav naší psychiky se velmi věrně odráží na našem těle. Pokud máme zdravé své nitro, máme zdravé i fyzické tělo. Vnitřní bloky se na těle projevují bolestí a nemocemi.

Při čakrové terapii se zaměřujeme na vyčištění psychických bloků a uvádíme nitro do harmonie, což příznivě ovlivňuje nejen nitro, ale i fyzické tělo. Tato terapie se skládá z očištění aury od negativních energii. Dále napojení na energie Země, slunce i Vesmíru a také s diagnostiky a harmonizace čaker i hloubkové terapie. Při hloubkové terapii dochází k otevření a následnému odstranění bloků z podvědomí. Po čakrové terapii dochází u většiny klientů k okamžitému uvolnění a vnitřnímu zklidnění. Záleží pouze na každém z nás, jak dalece jsme ochotni se otevřít a pročistit svá nitra. Není třeba trápit se něčím, co už nemůžeme ovlivnit ani změnit. Trápením ubližujeme především sami sobě.

Jsem vděčna a děkuji za to, že je mi dovoleno přijímat a dále šířit léčivé energie, které přinášeji lidem velkou pomoc a navrací jim ztracený klid potažmo i zdraví. Vaše Anna Mariel.

 

„Základními zdroji štěstí jsou dobré srdce, soucit a láska. Pokud máme tyto duševní postoje, nepřátelství okolí na nás příliš nepůsobí. Jestliže na druhé straně postrádáme soucit a naše duše je naplněna hněvem a nenávistí, nenalezneme klidu.“ Dalajláma

 

 

 


počítadlo.abz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..